Emil Schmidt
| Kraj producenta | Francja |
| Przeznaczenie | Profesjonalny (piekarnia, cukiernia) |
| Materiał |
Włókno szklane z powłoką silikonową
Bezpieczne do kontaktu z żywnością (BPA-free)
|
| Wymiary | Ø 114/106X18 mm |
| Wymiar / Format | GN 1/1 (530×325 mm) |
| Maks. temperatura | do +260°C |
| Pojemność | 205 ml |
| Kształt | 14 |
| GMC Audience | B2C |
| Indeks (SKU) | MAE01079846 |
| EAN | 3701365400845 |
| Waga | 0.22 kg |
| Producent | Maé Innovation |
Koszt dostawy NIE wzrasta — dodaj co potrzebujesz!
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Producent
| Nazwa | Maé Innovation |
| Adres | 8 bis rue Amélia Earhart, 37700 La Ville-aux-Dames, Francja |
| sales@4bake.pl | |
| Telefon | +48 606 505 312 |
Dane podmiotu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR). 4BAKE Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem produktów w krajach Unii Europejskiej.
Zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Dostarczamy na terenie całej Polski.
Dla klientów B2B: płatność 14/30 dni po dostawie
Nie jesteś zadowolony? Zwróć produkt w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt. Zadzwoń lub napisz — chętnie doradzimy.
Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty renomowanych europejskich producentów.
Zamawiasz więcej? Skontaktuj się z nami — przygotujemy indywidualną ofertę cenową.
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Maé Innovation
Maé Innovation
SASA Di Candia
Maé Innovation
Maé Innovation
Maé Innovation
Maé Innovation
Maé Innovation
Thermohauser
Maé Innovation
Maé Innovation
SASA Di Candia
Maé Innovation
Maé Innovation
Maé Innovation
Maé Innovation
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane