Anneliese
Otwór 9 mm tworzy rozetki o wyraźnych, grubych ząbkach widocznych na tortach i ciastach z każdej odległości.
Precyzyjnie wykonane ząbki ze stali nierdzewnej zapewniają czysty, ostry wzór przy każdym wyciskaniu.
Masa poniżej 10 g pozwala na swobodną kontrolę rękawa nawet przy dekorowaniu przez dłuższy czas.
Tylka gwiazdka Ø9 mm Emil Schmidt to rozmiar dla cukierników, którzy potrzebują wyraźnych, dużych rozetki na tortach i ciastach. Otwór 9 mm tworzy wzory widoczne z odległości i efektowne na wyrobach premium.

Tylka gwiazdka 9 mm jest stosowana do tworzenia rozetki kremowych, które stanowią główny element dekoracji tortu. Otwór 9 mm daje rozetkę o średnicy 4-6 cm z wyraźnymi, grubymi ząbkami widocznymi z każdej strony wyrobu. To rozmiar sprawdzający się przy tortach, gdzie pokrycie wierzchu dużymi rozetkami jest zamierzonym efektem dekoracyjnym. Tylka 9 mm nadaje się też do kwiatów kremowych i efektownych obramówek przy krawędziach tortów.

Większy otwór 9 mm w porównaniu z tylkami 6-7 mm pozwala na szybsze pokrycie powierzchni tortu kremem. Przy tej samej liczbie ruchów rękawa tylka 9 mm wyciska więcej kremu i tworzy większe elementy dekoracyjne. To zaleta przy dekoracji tortów o dużej powierzchni, gdzie rozetki muszą wypełnić znaczną przestrzeń w rozsądnym czasie. Stal nierdzewna, kompatybilna ze standardowymi adapterami.
| Średnica otworu | Ø 9 mm |
| Typ | Gwiazdka (ząbkowana) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Waga | 0,01 kg |
| Producent | Emil Schmidt |
| Indeks (SKU) | ES2506 |
| EAN | 4026053025063 |
| Waga | 0.01 kg |
| Producent | Emil Schmidt |
Koszt dostawy NIE wzrasta — dodaj co potrzebujesz!
Anneliese
Brickman
Schneider
Schneider
UNOX
Producent
| Nazwa | Emil Schmidt GmbH |
| Adres | Katternberger Str. 139, 42655 Solingen, Niemcy |
| sales@4bake.pl | |
| Telefon | +48 606 505 312 |
Dane podmiotu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR). 4BAKE Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem produktów w krajach Unii Europejskiej.
Zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Dostarczamy na terenie całej Polski.
Dla klientów B2B: płatność 14/30 dni po dostawie
Nie jesteś zadowolony? Zwróć produkt w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt. Zadzwoń lub napisz — chętnie doradzimy.
Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty renomowanych europejskich producentów.
Zamawiasz więcej? Skontaktuj się z nami — przygotujemy indywidualną ofertę cenową.
Anneliese
Brickman
Schneider
Schneider
UNOX
Schneider
Thermohauser
Emil Schmidt
Emil Schmidt
Schneider
Thermohauser
Schneider
Thermohauser
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane