Anneliese
Rozmiar do szybkiego dozowania dżemu i kremu w pączkach
Bezpieczna dla żywności, odporna na cukier i kwasy
Minimalna masa komfortowa przy napełnianiu serii
Tylka okrągła Ø13 mm jest szczególnie ceniona przy napełnianiu pączków dżemem lub marmoladą. Otwór tej średnicy pozwala na szybkie wtryśnięcie nadzienia przez boczne nakłucie, wypełniając komorę pączka bez konieczności ponownego wkłucia.

Przy Ø13 mm przepływ gęstszych nadzień takich jak dżem różany, marmolada śliwkowa i krem budyniowy jest płynny i nieprzerywany. To rozmiar pośredni między tylkami dekoracyjnymi a specjalistycznymi tylkami do pączków berlińskich. Dobrze sprawdza się przy pączkach tradycyjnych nadziewanych przez bok.

Ten sam rozmiar tworzy efektowne duże groszki kremowe na torcie — wyraźne i plastyczne. Sprawdza się też przy tworzeniu warstw kremowych przekrojów tortu (tzw. dam krem) w połączeniu z łopatką.
| Średnica otworu | Ø13 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 18/10 |
| Producent | Emil Schmidt |
| Waga | 0,01 kg |
| Indeks (SKU) | ES2610 |
| EAN | 4026053026107 |
| Waga | 0.01 kg |
| Producent | Emil Schmidt |
Koszt dostawy NIE wzrasta — dodaj co potrzebujesz!
Anneliese
Brickman
Schneider
Schneider
UNOX
Producent
| Nazwa | Emil Schmidt GmbH |
| Adres | Katternberger Str. 139, 42655 Solingen, Niemcy |
| sales@4bake.pl | |
| Telefon | +48 606 505 312 |
Dane podmiotu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR). 4BAKE Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem produktów w krajach Unii Europejskiej.
Zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Dostarczamy na terenie całej Polski.
Dla klientów B2B: płatność 14/30 dni po dostawie
Nie jesteś zadowolony? Zwróć produkt w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt. Zadzwoń lub napisz — chętnie doradzimy.
Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty renomowanych europejskich producentów.
Zamawiasz więcej? Skontaktuj się z nami — przygotujemy indywidualną ofertę cenową.
Anneliese
Brickman
Schneider
Schneider
UNOX
Emil Schmidt
Thermohauser
Thermohauser
Schneider
Schneider
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane