Anneliese
Otwór 10 mm tworzy imponujące rozetki i gwiazdy, które dominują jako główna ozdoba tortu.
Rozetki 10 mm są standardem przy dekoracji tortów weselnych i okazjonalnych wyrobów premium.
Minimalna masa tylki pozwala na kontrolowane prowadzenie dużych ruchów tworzących obszerne rozetki.
Tylka gwiazdka Ø10 mm Emil Schmidt to rozmiar do tworzenia dużych, imponujących rozetki na tortach weselnych, urodzinowych i wyrobach premium. Otwór 10 mm daje dekoracje, które są głównym elementem wizualnym gotowego wyrobu.

Tylka 10 mm to jeden z rozmiarów najczęściej stosowanych przy dekoracji tortów weselnych i okazjonalnych. Rozetka wyciśnięta tylką 10 mm ma średnicę 5-7 cm i jest wystarczająco duża, by stać się samodzielnym elementem dekoracyjnym tortu. Serie takich rozetki ułożonych spiralnie, w rzędach lub jako obramówka krawędzi tortu tworzą efekt kremowej kołderki — jeden z najpopularniejszych stylów dekoracji tortów weselnych. Wzór gwiazdki z otworu 10 mm ma wyraźne, głęboko nacięte ząbki widoczne z każdej odległości.

Tylka 10 mm jest efektywna przy dekoracji dużych tortów, gdzie mniejsze tylki wymagałyby zbyt dużej liczby rozetki i czasu. Jeden rząd rozetki z tylki 10 mm wokół krawędzi tortu 30 cm to zaledwie 10-14 elementów — praca do wykonania w kilka minut. Przy tortach wielopiętrowych tylka 10 mm jest standardowym narzędziem do wykańczania każdego piętra. Stal nierdzewna, kompatybilna z adapterami i standardowymi rękawami.
| Średnica otworu | Ø 10 mm |
| Typ | Gwiazdka (ząbkowana) |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Waga | 0,01 kg |
| Producent | Emil Schmidt |
| Indeks (SKU) | ES2507 |
| EAN | 4026053025070 |
| Waga | 0.01 kg |
| Producent | Emil Schmidt |
Koszt dostawy NIE wzrasta — dodaj co potrzebujesz!
Anneliese
Brickman
Schneider
Schneider
UNOX
Producent
| Nazwa | Emil Schmidt GmbH |
| Adres | Katternberger Str. 139, 42655 Solingen, Niemcy |
| sales@4bake.pl | |
| Telefon | +48 606 505 312 |
Dane podmiotu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo produktu zgodnie z Rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR). 4BAKE Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem produktów w krajach Unii Europejskiej.
Zamówienia złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Dostarczamy na terenie całej Polski.
Dla klientów B2B: płatność 14/30 dni po dostawie
Nie jesteś zadowolony? Zwróć produkt w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny.
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt. Zadzwoń lub napisz — chętnie doradzimy.
Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty renomowanych europejskich producentów.
Zamawiasz więcej? Skontaktuj się z nami — przygotujemy indywidualną ofertę cenową.
Anneliese
Brickman
Schneider
Schneider
UNOX
Thermohauser
Thermohauser
Schneider
Schneider
Schneider
Thermohauser
Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane